Realizacje

Kapitalny remont

Poniżej przedstawiamy zdjęcia jednej z Naszych realizacji. Mieszkanie o powierzchni 46m², w bloku z wielkiej płyty, przeszło kapitalny remont.
Zostały wymienione piony elektryczne, cała instalacja elektryczna oraz hydrauliczna w mieszkaniu, wykonaliśmy wylewkę samopoziomującą i położyliśmy nowe panele oraz terakotę. W mieszkaniu ze względu na nierówności zostały wykonane sufity podwieszane i oświetlenie LED, które pięknie się prezentuje. Na ściany nałożyliśmy nową gładź i farba. W łazience została położona nowa glazura i terakota.
Oczywiście w Naszym zakresie była również wymiana starego pieca gazowego na elektryczny podgrzewacz pojemnościowy, ponieważ klienci zrezygnowali całkowicie z gazu w mieszkaniu. Wszystkimi zabudowami zajął się Nasz stolarz. Cała realizacja była prowadzona pod okiem Naszego architekta, który pozostawał z klientami w ciągłym kontakcie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia przed remontem i po remoncie.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Projekt wnętrza

Poniżej przedstawiamy jeden z projektów mieszkania o powierzchni 38m² wykonany przez Naszego architekta.
Mieszkanie składało się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki z WC.
Klient otrzymał od Nas wizualizację, rzuty mieszkania, widoki zabudów dla stolarza, projekt elektryczny oraz hydrauliczny dla wykonawcy.
Cały proces był stale konsultowany z klientem i jego wymaganiami. Od początku do końca trwania projektu.
Przed przystąpieniem do pracy, przyjeżdżamy do mieszkania aby je dokładnie pomierzyć. Wykonujemy inwentaryzację.
Na jej podstawię wykonujemy finalny projekt wnętrza.

 

a 1
a2
a3
pokój 4
pokój 1
pokój 1
pokój 1
pokój 1
previous arrow
next arrow

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od rozmowy z klientem
i zbadania jego potrzeb. Spotykamy się na budowie i konsultujemy różne rozwiązania.
Mamy swoich zaufanych stolarzy, ekipy remontowe i wykończeniowe. 
Wszyscy specjaliści i fachowcy w jednym miejscu.
Wykonujemy kapitalne remonty całych mieszkań oraz wykończenia ale również projekty samych kuchni czy łazienek. 

Przewiń do góry

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/klient.dhosting.pl/budremontuj/buduj-remontuj.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/budremontuj/buduj-remontuj.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('src') #1 /home/klient.dhosting.pl/budremontuj/buduj-remontuj.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('src') #2 /home/klient.dhosting.pl/budremontuj/buduj-remontuj.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<img src="//bud...', 'https://buduj-r...') #3 /home/klient.dhosting.pl/budremontuj/buduj-remontuj.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(94): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<picture class=...' in /home/klient.dhosting.pl/budremontuj/buduj-remontuj.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373